Szecessziós asztalközép Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, négy lábon álló, préselt lemez, áttört és stilizált, füzéres díszítéssel, apró sérüléssel 1078 g; 52*40*8,8 cm (Neuwirth I. 194. o.)