Stel kapitale porseleinen baluster vormige vazen met trompetvormige hals, voorzien van polychroom decor van w.o. met medaillions met draken en lanschappen in cartouches, gemerkt mogelijk: Kawalo Yokohama (met Kutani invloeden), Japan Taisho tot Showa eerste kwart 20e eeuw, h. 74 cm.