Auction 16.09.2019

De Eland De Zon
Weesperstraat 110
1112 Diemen
Niederlande
[email protected] · +31 (0)20 6230343 · +31 (0)020 6243447

Datum der Auktion: 16.09.2019 - 19.09.2019

Zurück

Bild

Eiken halvemaan tafel op 3 gedraaide poten, 19e eeuw, h. 78, br. 122, d. 65 cm

Los #: 1

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 16.09.2019 - 19.09.2019

Bild

Eiken schrijftafel met 3 laden op gedraaide poten verbonden door regels, h. 76, br. 152, d. 76 cm

Los #: 3

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Mahonie Edwardiaanse herenkast met 2 deuren en 3 laden geflankeerd door 2 vitrinedeuren, Engeland ca. 1900, h. 198, br. 193, d. 56 cm

Los #: 4

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Eiken Louis XVI theetafel met 2 zijbladen en 2 laden, 19e eeuw, h. 73, br. 120, d. 87 cm

Los #: 5

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Mahonie kapspiegel bekroond met knop voorzien van 1 vak met klep, rustend op gestoken poten, h. 75 cm

Los #: 6

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Mahonie Biedermeier linnenkast met twee paneeldeuren, 19e eeuw h.174, br.113 en d.50 cm

Los #: 7

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Mahonie armstoel met geborduurde zitting

Los #: 8

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Bild

Mahonie tafel met ovaal blad op 4 gedraaide poten uitlopend in 4-sprant, eind 19e eeuw, h. 72, br. 125, d. 90 cm

Los #: 9

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Stel mahonie Victoriaanse stoelen, leuning met gestoken ornamenten, Engeland ca. 1880. (1x gerestaureerd

Los #: 10

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Mahonie schrijftafel met klep in blad op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 76, br. 120, d. 90 cm

Los #: 11

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Eiken Drents Louis XVI kabinet met halfronde kap, twee paneeldeuren en drie lade, 18e eeuw h.244, br.167 en d.50 cm

Los #: 12

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm

Los #: 13

Schätzpreis: 900 € - 1.200 €

Bild

Mahonie vlinderbank bekleed met roze verlours, rustend op krulpoten, 19e eeuw, velours sleets

Los #: 14

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Geschilderd houten Louis XVI-stijl haardscherm met geborduurd binnenscherm, h. 104 cm

Los #: 15

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Wandkleed, Gobelin, met jachttafereel, afm. ca. 240 x 190 cm

Los #: 16

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Mahonie uitklaptafel met koperen rozetten en klauwpootjes, 19e eeuw, h. 74 en diam. 110 cm

Los #: 17

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Mahonie Empire secretaire met schrijfklep waarachter interieur met 2 ingelegde paneeldeurtje en 9 laatjes waaronder 2 laden geflankeerd door zuilen, Frankrijk ca. 1840, h. 151, br. 117, d. 58 cm

Los #: 18

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Mahonie ovale tafel op gedraaide poot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 71, br. 124, d. 92 cm

Los #: 19

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Tapijt, Mir 378 x 278 cm

Los #: 20

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Teakhouten bibliotheek trap, h. 110 cm

Los #: 21

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Mahonie ovaal klaptafeltje met inlegwerk van schelpmotief rustend op 3-sprant

Los #: 22

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Wortelnoten Louis XV kabinet met gestoken kuif waaronder 2 paneeldeuren en 4 laden afgezet met bronzen beslag en baklijst, ca. 1750, h. 241, br. 191, d. 69 cm

Los #: 24

Schätzpreis: 1.800 € - 2.000 €

Bild

Mahonie coulissentafel met tussenblad, Engeland 19e eeuw, h. 76, bladmaat 105 x 105 tot 147 x 105 cm. (met slinger

Los #: 25

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Serie van 6 mahonie gondelstoelen bekleed met damast, 19e eeuw, hierbij mahonie deels ingelegde gondelstoel

Los #: 26

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Mahonie Biedermeier naaitafeltje, onder klep een interieur en wolzak, 19e eeuw, h. 79, br. 55, d. 45 cm

Los #: 27

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

Mahonie Empire canape met gestreepte bekleding, 19e eeuw, h. 79, br. 153, d. 63 cm

Los #: 28

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Mahonie pottenkastje met jalouziedeur en lade, 19e eeuw, h. 73, br. 57, d. 47 cm

Los #: 29

Schätzpreis: 80 € - 120 €

Bild

Eiken kabinet met 2 paneeldeuren en 5 orgelgebogen laden, Holland ca. 1760, h. 236, br. 165, d. 56 cm

Los #: 30

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Geel metalen 12-lichts hangkroon met pegels

Los #: 31

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

Noten Louis XV-stijl vitrinekast met deels glazen deur en afbeelding van romantisch paar, h. 152, br. 63, d. 32 cm

Los #: 32

Schätzpreis: 300 € - 400 €