Sonia, 1973 r.
litografia, papier, 68,5 × 47,5 cm w świetle passe-partout sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Lebenstein. 73, opis. ołówkiem śr. d.: „Sonia”, p. d.: Epreuve d’artiste próbna odbitka artysty, poprzedzająca właściwy nakład
Sonia, 1973 r.