Voorwoord J. Leering. Tentoonstellingscatalogus Stedelijk van Abbemuseum Eindhoven, 1968, (2) p., illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to. Omslag met kreukjes/ vage vouwen. Met gesigneerde opdracht in pen op de eerste pagina: "Thank you for the talk Rob. Morris". Robert Morris (1931-2018), Amerikaans beeldend kunstenaar en schrijver. Samen met Donald Judd was hij een van de hoofdfiguren in de minimal art-stroming. Hij leverde een grote bijdrage aan de ontwikkeling van land art en de kunstvormen performance en installatie; (2) The writings of Robert Smithson Essays with illustrations. Edited by Nancy Holt (...) Designed by Sol LeWitt New York, New York University Press, 1979, VII,(3), 221 p., vele illustraties, oorspronkelijk omslag, 4to. Met los ingelegd telegram aan Mme. Dorine Mignot, gedateerd 1979, door Tijmen van Grooteheest. Robert Smithson (1938-1973), Amerikaans land art-kunstenaar, beïnvloed door Robert Morris Hij trouwde met kunstenares Nancy Holt; (3) Sigurdur Gudmundsson. Wind. Tentoonstellingscatalogus Kunstmuseum Luzern, 1979, (30) p., met fotoreportage, oorspronkelijk omslag, klein 8vo. En met nog 8 andere over land art (2x), Morris (2x) en Smithson (4x). (totaal 10)