PAPOEASIE NIEUW-GUINEA – 20°EEUW voedselhaak van de “Latmul” in hout met mooie oude patine – met antropomorfe vorm, ogen ingelegd met schelpen en met op de haak de voorstelling van een vleermuis (meestal verwijzend naar de koppensnellerij) – hoogte : 54 cm – met nummer en datum (1952) op achterkant Australische ex-collectie uit Belgische collectie ref.: ‘Oceanic Art’ – Könemann, Köln 1995 (2 volumes) door Anthony Meyer Papua New Guinean food-hook from the Latmul in wood with cowrie-shells – with number and date (1952) on the backside