PAPOEASIE NIEUW – GUINEA – 20° EEUW originele “Asmat” sculptuur met een authentieke Asmat-schedel met fraaie (gebruiks)patine en oa versierd met ingelegde granen (ogen en neus) en pluimen – hoogte : ca 16,5 cm – gemonteerd 20th Cent. Papua New Guinean Asmat sculpture with an Asmat-skull with grains inlaid in the eyes, feathers, …