OSKAR KORSÁR född 1977 Utan titel Signerad Oskar Korsár. Tusch på papper, 42 x 58 cm. Signed. Ink on paper. PROVENIENS Kabusa Konsthall, Köpingebro UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010