Auktionsarchiv: Los-Nr. 71

Opera, quae ad hunc usque diem extare

Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 224 $ - 337 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 71

Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 224 $ - 337 $
Zuschlagspreis:

Opera, quae ad hunc usque diem extare comperta sunt. Accesserunt canones apostolorum in unum congesti, una cum interpretatione et veteri editione. Fol. 6. Elenchum operum, et quae accesserunt ad superiores editiones complectitur. Paris, Apud M. Sonnium, 1568. In-8, veau époque, médaillon central, dos à nerfs orné. [6] 613 [21] [++6 a-z8 A-2Z8 2A-2K8 2L2].Manque le premier plat. Joint: ARIOSTE. Orlando Furioso, tutto ricorretto, et di nuove figure adornato. In Venetia, Vincenzo Valgrisi, 1566-1565. In-8, demibasane début XIXe, 16 ff.n.ch. et 682 pp. Les gravures à pleine page sont comprises dans la pagination. Galerie de vers en bordure de la page 150 à 199 sans affecter le texte et de 275 à 319 affectant le haut des pages avec atteinte au texte sur 2 cm. Soit 2 vol.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 71
19.04.2019
Oger - Blanchet
Salle 7 - Drouot-Richelieu, 9, rue Drouot 75009 Paris

Auktionsarchiv: Los-Nr. 71
19.04.2019
Oger - Blanchet