Noční krajina II
akryl, plátno, 2017, 70 x 50 cm, sign. vzadu Otto Placht 2017, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzivní práce. Placht se ve svém díle orientuje na archetypální formy zvířat, rostlin a duchů a pomocí experimentů s vlastním vědomím objevuje nové prožitky a jejich svědectví přenáší na plátno
the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague
Noční krajina II