Monika Piwowarska (1914 - 2006) Akt kobiecy na plaży akwarela, ołówek, tusz/papier, 41 x 29 cm (w świetle passe-partout) sygnowany p. g.: 'M. Piwowarska' Estymacja: 1 300 - 1 800