Mateusz Szczypinski (b. 1984) Bez tytułu, 2011 r. olej/płótno, 60 x 60 cm na odwrociu opisany: 'Szczypiński [monogram] | 2011' Ukończył historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009) oraz malarstwo na ASP w Krakowie (2012). Współpracuje z galerią lokal_30 w Warszawie. Mieszka i pracuje w Krakowie. Estymacja: 3 000 - 4 000