Lukasz Kaminski (b. 1986) Spalony most, 2013 r. olej/płótno, 70 x 100 cm sygnowany p.d: 'Łukasz Kamiński' W roku 2012 ukończył ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. K. Wachowiaka. Aneks do dyplomu z malarstwa ściennego zrealizował w pracowni prof. E. Tarkowskiego. Dyplom oraz aneks otrzymały wyróżnienie dziekańskie, a także zewnętrzne, przyznane przez p. E. Tomaszewską.