Lukasz Chojecki (b. 1986) Fałszywy prorok, 2010 r. olej/płótno, 110,5 x 110,5 cm na odwrociu opisany na blejtramie: 'GIM Ł. CH.' oraz naklejka: 'Łukasz Chojecki | Fałszywy prorok' Liceum plastyczne im. W. Gersona w Warszawie. ASP w Łodzi. Wyróżnienie w konkursie "OBRAZ ROKU 2005".