VUE d'OPTIQUE] Antwerpen
Paris
Daumont
eind 18e eeuw
Ets, 29,1 x 42 cm. De Schelde en de vismarkt aan het Steen te Antwerpen. Ingekleurd in de tijd. Enkele kleine vlekjes.
VUE d'OPTIQUE] Antwerpen
Paris
Daumont
eind 18e eeuw