Kwiaty
litografia barwna, papier, 56 x 44,5 cm (odcisk płyty), sygn. na kamieniu u dołu: Kisling, sygn. pod płytą ołówkiem p.d.: Jean Kissling oraz sucha pieczęć ATELIER / KISSLING, opisana l. d.: 37/150
Kwiaty