Komplet 6 secesyjnych łyżeczek do mokki pocz. XX w. Piotr Łątkowski, Warszawa srebro, waga: 142 g, próba: '84', wys.:10,8 cm na czerpakach znaki złotnicze: złotnik 'PŁ', próba srebra, rosyjska punca państwowa z lat 1899-1908, repunca polska z okresu międzywojennego z próbą srebra '2' Estimate: 800 - 1 200 PLN PLN EUR GBP USD 183 - 275 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71724 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19