Pieter van Boucle (1610 Antwerpia - 1673 Paryż) Para martwych natur olej/płótno, 58 x 70 cm Martwa natura z karczochem, kapustą i mięsem: olej/płótno, 58,7 x 70 cm sygnowany monogramem śr.d.: ‘P.VB’ Martwa natura z rybą i wątrobą: olej/płótno, 58,2 x 75,2 cm sygnowany monogramem l.śr.: ‘P.VB’ Estimate: 48 000 - 60 000 PLN PLN EUR GBP USD 10 992 - 13 740 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70187 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19