KARIN WESTLUND född 1955 Utan titel Signerad, daterad och numrerad Karin Westlund -05 2/6. Screenprint, 11 x 13 cm. Signed, dated and numbered. Screenprint. Changes Konstnären är född 1976 Titel: Lilja 4-färgs litografi handryckt av konstnären