Karaffa német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst szerelék, színtelen üveg, alján csillag csiszolattal, nyakgyűrűn javítás, kis sérüléssel m: 26,5 cm