Justyna Bienkowska (b. 1987) Zatoka, 2010 r. olej/płótno, 64 x 83 cm sygnowany p.d.: 'J BIEŃKOWSKA' na odwrociu opisany: 'J Bieńkowska 2010' W 2011 r. uzyskała dyplom z malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Studiowała w l'Ecole Superieure des Arts w Liege w Belgii. Brała udział w kilkunastu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Otrzymała także stypendium artystyczne Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w ramach którego wykonała cykl obiektów szklanych "Korekta wzroku". Zajmuje się malarstwem ściennym oraz szkłem.