JOSEF FRANK bokhyllor/sideboard, 2 st., Svenskt Tenn, modellnummer 1142, mahogny, sargen med 4 lådor, en överdel med skåp, tre med hyllor, draghandtag i mässing, höjd 130, vardera 200 x 49 cm; mindre slitage PROVENIENS: Utrikesdepartementet