HOWELL & JAMES Ltd negentiende eeuwse milieu de table met een tazza en vaas in massief zilver, gemerkt “925 – Londen 1885”, met rijke fijnuitgewerkte ornamentiek – hoogte : 35,5 cm – gewicht : 900 gram getekend 19th Cent. English centerpiece with vase in marked and “Howell & James Ltd” signed silver