Auction 15.02.2020

DVC Antwerp
Ellermanstraat 36
2000 ANTWERP
Belgien
[email protected] · +32 (0)3 2323664 · +32 (0)3 2342214

Datum der Auktion: 15.02.2020 - 17.02.2020

Zurück

Bild

A. GORY sculptuur van de jaren ’20 in gedoreerd metaal en albast : “Buste van een meisje” – hoogte : 23 cm – op marmeren sokkel getekend twenties’ sculpture in guilded metal and alabaster – signed A. Gory

Los #: 31

Schätzpreis: 0 €

Datum: 15.02.2020 - 17.02.2020

Bild

DE COENE WERKHUIZEN – KORTRIJK – ca 1920 paar Art Deco-eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed met model “Verstaevel” in macassar versierd met medaillons in marqueterie pair of Belgian “De Coene” Art Deco one person and one two persons beds in macassar wood with medaillons in marquetry

Los #: 186

Schätzpreis: 0 €

Bild

Franse Art Deco-sculptuur met typisch groene patine en met typisch gestileerde voorstelling van Diana – op marmeren basis – hoogte en breedte : 52 en 75,5 cm – ca 1925/35 French Art Deco “hunting Diana” sculpture on a marble base

Los #: 229

Schätzpreis: 0 €

Bild

Art Deco-zakfles in massief zilver, gemerkt “925 – Birmingham 1939” – hoogte : 13 cm – gewicht : 136 gram an Art Deco pocket flask in marked silver

Los #: 522

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

Art Deco-avondtasje in massief zilver Art Deco evening purse in silver

Los #: 541

Schätzpreis: 20 € - 40 €

Bild

Achtdelige zgn “tête-à-tête” uit de Art Deco-periode in porselein, gemerkt “Limoges”, met een gestileerd bloemendecor – ca 1925 French Art Deco-set (8 pcs) in marked Limoges porcelain

Los #: 651

Schätzpreis: 50 € - 80 €

Bild

GRAFFART CHARLES (1893 – 1967) Art Deco-sculptuur in roos, gesatineerd kristalglas Val-St-Lambert – hoogte : 18,5 cm gemerkt Belgian Art Deco “Charles Graffart” sculpture in pink, satinated VSL crystal glass – marked

Los #: 653

Schätzpreis: 50 € - 100 €

Bild

Art Deco-lamp met smeedijzeren montuur en met twee kapjes in gemarmerde glaspasta – hoogte : 35,5 cm – ca 1925/30 Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre

Los #: 656

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

Mooie gestileerde Art Deco-sculptuur in brons : “Olifant” – op een sokkel in graniet met gedoreerd lijstwerk – 32 x 43 – ca 1925 Art Deco “elephant” sculpture in bronze on a base in granite

Los #: 658

Schätzpreis: 250 € - 350 €

Bild

Art Deco-sculptuur in kunstbrons met groene patine op marmeren sokkel : “Speerwerper” – hoogte en breedte : 37 en 70 cm Art Deco zamac sculpture on a marble base

Los #: 659

Schätzpreis: 50 € - 150 €

Bild

MÜLLER frêres LUNEVILLE champignonvormige Art Deco-lamp met voet en kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 36,5 cm – ca 1925 getekend French “Müller frêres Lunéville” Art Deco lamp with shade and base in pâte de verre – signed

Los #: 660

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

DEGUE champignonvormige Art Deco-lamp met fraaie voet in smeedijzer en met kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 38 cm – ca 1925 getekend French “Degué” Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre – signed

Los #: 661

Schätzpreis: 400 € - 500 €

Bild

SCHNEIDER Art Deco-luster met montuur in gechromeerd metaal en met vier kapjes en een centrale coupe in gesatineerd kristalglas – hoogte : ca 67 cm – ca 1920 getekend French “Schneider” Art Deco chandelier in chromed metal – signed

Los #: 662

Schätzpreis: 250 € - 400 €

Bild

DEGUÉ Art Deco-luster met gechromeerde montuur en met drielobbige kap in dik gesatineerd kristalglas met typisch decor – hoogte : 85 cm getekend French Art Deco “Degué” chandelier in chromed metal and glass – signed

Los #: 663

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

SCHNEIDER Art Deco-schemerlamp met mooie voet in smeedijzer en met schaal in gemarmerde glaspasta – hoogte : 57 cm – getekend French “Schneider” Art Deco lamp in wrought iron and pâte de verre – signed

Los #: 664

Schätzpreis: 700 € - 900 €

Bild

Mooi Art Deco-dressoir in palissander met orgelgebogen front met twee deuren, versierd met gedoreerd bronsbeslag, en met zijkanten telkens met een openklapbare deur – ca 1925/30 Art Deco sideboard in rose-wood

Los #: 665

Schätzpreis: 250 € - 500 €

Bild

Fraaie allicht Franse Art Deco-bijzettafel in geönduleerde esdoorn, wortelnoten- en ebbenhout, ivoor of been – ca 1925/30 probably French Art Deco occasional table in burr of maple and walnut, ebony and ivory or bone

Los #: 666

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

SCHNEIDER Art Deco-luster met aparte en mooie montuur in smeedijzer en met schaal in gemarmerde glaspasta – hoogte : 89 cm – ca 1925/30 getekend French “Schneider” Art Deco chandelier in wrought iron and pâte de verre – signed

Los #: 667

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

ART DE FRANCE staande Art Deco-lamp met voet in smeedijzer met een kap in gemarmerde glaspasta – hoogte : 156 cm getekend Art Deco “Art de France” lamp in wrought iron and pate de verre – signed

Los #: 668

Schätzpreis: 150 € - 250 €

Bild

MÜLLER frêres LUNEVILLE Art Deco-lamp met smeedijzeren basis en met kap in deels gesatineerd kristalglas – hoogte : 37,5 cm – ca 1925/30 French “Müller frêres Lunéville” Art Deco lamp in wrought iron and glass

Los #: 669

Schätzpreis: 150 € - 200 €

Bild

MÜLLER frêres LUNEVILLE Art Deco-appliek met gechromeerde montuur en met een gesatineerde glasplaat met vrij typisch decor – 23 x 31 – ca 1925/30 French “Müller frêres Lunéville” Art Deco wall light in chromed metal and glass

Los #: 670

Schätzpreis: 100 € - 150 €

Bild

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 907) in grès met een gestileerd decor (n° D776) van okergele cactussen op een witte craquelé fond – dd 1923 – hoogte : 28 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Keramis” earthenware – dd 1923

Los #: 671

Schätzpreis: 600 € - 1.000 €

Bild

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in grès, gemerkt “Keramis”, met een polychroom decor (n° D821) met fries geometrische motieven en verticale banden met ruiten – dd 1923 – hoogte : 28 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Keramis” earthenware – dd 1923

Los #: 672

Schätzpreis: 800 € - 1.500 €

Bild

CHARLES CATTEAU Art Deco-vaas (model 1162) in grès, gemerkt “Boch Keramis”, met een afrikanistisch en minimalistisch polychroom decor (n° D1162) – te dateren in 1928 – hoogte : 23 cm getekend ”Charles Catteau” Art Deco vase in marked earthenware with a polychrome africanistic/minimalistic decor – dd

Los #: 673

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Bild

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) bolvormige Art Deco-vaas (model 991) in grès, gemerkt “Keramis”, met een gestileerd bladeren- en bloemendecor (n° D1211) – dd 1928 – hoogte : 19 cm ”Ch. Catteau” Art Deco vase in “Keramis” marked earthenware – dd 1928

Los #: 674

Schätzpreis: 400 € - 700 €

Bild

ATELIER DE FANTAISIE CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) vaas (model 762) in faiënce, gemerkt “Keramis”, met een polychroom decor van feniksen met gespreide velugels (n° D1507) – te dateren in 1931 – hoogte : 41 cm ”Atelier de fantaisie Ch. Catteau” Art Deco vase in marked ceramic dd 1931

Los #: 675

Bild

CATTEAU CHARLES (1880 – 1966) Art Deco-vaas (model 895) in faience, gemerkt “Boch Keramis”, met een gestileerd decor (n° D815) met bloemenguirlandes – dd 1923 – hoogte : 30 cm gemonogrammeerd ”Ch. Catteau” Art Deco vase in marked “Boch Keramis” ceramic – dd 1923 – with monogram

Los #: 676

Schätzpreis: 500 € - 800 €

Bild

Art Deco-vaas (model 879 – zie boek Marc Pairon) in faience van Boch Keramis – dd 1925 – hoogte : 40 cm Belgian Art Deco vase in “Boch Keramis” ceramic – dd 1925

Los #: 677

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Art Deco-vaas (model 1046) in faïence, gemerkt “Keramis” met een polychroom gestileerd bloemendecor (n° D1847) – dd 1934 – hoogte : 23 cm Belgian Art Deco vase in “Keramis” marked ceramic – dd 1934

Los #: 678

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Art Deco-vaas (model 914) in faience, gemerkt “Keramis”, met een gestileerd decor (n° D1760) van gestileerde pioenen – dd 1933 – hoogte : 35 cm Belgian Art Deco vase in “Keramis” marked ceramic – dd 1933

Los #: 679

Schätzpreis: 500 € - 800 €