Hollands eiken Louis XV top bureau, met dubbel gebogen kap bekroond door gestoken cartouche, waaronder 2 paneeldeuren met gestoken lijsten en schuingeplaatste schrijfklep met daaronder 2 pijpenlaatjes en 3 laden met bronzen grepen, rustend op gebogen klauwpoten, 2e helft 18e eeuw, h. 270 br. 143 d. 72