Fűszertartó pár Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, plasztikus, gömböt tartó törpe figurákkal, színtelen üvegbetétekből egyik sérült, egyik talp cinnel javítva Btto.: 120 g; m: 6 cm (Neuwirth II. 240.)