Franse rozenhout gefineerd kastje met uittrekbaar scherm, schrijflade en 2 laden, ingelegd met parqueterie en rustend op gebogen poten verbonden door etagère, transition, 18e eeuw, h. 71, br. 51, d. 37 -collectie Crone-