Filizanka ze spodkiem
Friedrich Adolph Schumann, Berlin, l. 1851-1869 porcelana, malatury naszkliwne, złocenia; wys. filiżanki 5,4 cm; stan zachowania: przetarcia złoceń
Filizanka ze spodkiem