Varia 34

Sopocki Dom Aukcyjny
Gdańsk Gallery, 2/3 Długa St.

Datum der Auktion: 15.02.2020

Zurück

Bild
Roman Kochanowski

Nokturn
olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 19,5 cm sygn. p. d.: R. Kochanowski

Los #: 1

Aufrufpreis: 4.400 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Adolf Stademann

Pejzaż zimowy
olej, płótno, 41 x 65,5 cm sygn. l. d.: A. Stademan

Los #: 2

Aufrufpreis: 12.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
T. Hitchins

Burza na morzu, 1835 r.
olej, płótno, 53 x 71 cm sygn. i dat. l. d.: Hitchins 1835

Los #: 3

Aufrufpreis: 6.800 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Artysta nieokreślony (XVII w.)

Orientalna scena rodzajowa z wielbłądami
olej, płótno dublowane, 74 x 97 cm

Los #: 4

Aufrufpreis: 5.600 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Konrad Ludwik Lessing

Zachód słońca nad doliną
olej, płótno dublowane, 52,5 x 86 cm sygn. p. d.: C. Lessing Berlin

Los #: 5

Aufrufpreis: 9.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Heinrich Neppel

Pejzaż z bydłem
olej, płótno, 40 x 60 cm sygn. p. d.: H. Neppel

Los #: 6

Aufrufpreis: 7.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Marian Mokwa

Widok na Gdańsk
akwarela, papier, 25,5 x 36,5 cm sygn. p. d.: Mokwa

Los #: 7

Aufrufpreis: 4.800 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Ignacy Klukowski

Rybaczka, 1967 r.
olej, płótno, 74,5 × 52 cm sygn. i dat. l. d.: I Klukowski 1967 na odwrocie nalepka z opisem obrazu Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty

Los #: 8

Aufrufpreis: 2.500 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Josef Dederichs

Port
olej, płyta, 60,5 x 80 cm sygn. l. d.: J. Dederichs

Los #: 9

Aufrufpreis: 3.200 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Henry Gundlach

Pejzaż z łódkami
olej, płótno, 61 × 80,5 cm sygn. l. d.: H. Gundlach

Los #: 10

Aufrufpreis: 7.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Kazimierz Śramkiewicz

Martwa natura, l. 50.
olej, płótno, 65 x 82 cm sygn. l. d.: K. Śramkiewicz

Los #: 11

Aufrufpreis: 8.500 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Henryk Jackowski-Nostitz

Pejzaż III z Riec-sur-Belon
olej, płótno, 61 x 79 cm sygn. l. d.: H. Jackowski na odwrocie nalepka z Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z opisem obrazu oraz nalepka odręczna z tytułem

Los #: 12

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Wiktor Korecki

Nokturn
olej, płótno, 90 x 60 cm sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

Los #: 13

Aufrufpreis: 6.500 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Alfons Karpiński

Róże
olej, tektura, 35 × 49,5 cm sygn. śr. l.: a.karpiński na odwrocie napis: „Róże”/obraz ten jest oryginalną/moją pracą/akarpiński

Los #: 14

Aufrufpreis: 5.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Eligiusz Wacław Baranowski

Wywózka drewna
olej, płótno, 50,5 X 70,5 cm, sygn. l. d.: W. Baranowski

Los #: 15

Aufrufpreis: 1.700 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Otto Schulz-Stradtmann

Pejzaż zimowy, 1924 r.
olej, płótno, 59 x 79 cm sygn. i dat. p. d.: O. Schulz-Stradtman München 24

Los #: 16

Aufrufpreis: 2.800 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Władysław Jahl

Pejzaż z rzeką, 1942
olej, płótno, 47,5 × 44,5 cm sygn. i dat. l. d.: Jahl 1942

Los #: 17

Aufrufpreis: 650 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Władysław Jahl

Pejzaż alpejski, 1947 r.
olej, płótno, 46 × 36 cm sygn. i dat. p. d.: Jahl 47

Los #: 18

Aufrufpreis: 900 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Zbigniew Litwin

Kair, Meczet Królewski
olej, tektura, 32,5 x 21,5 cm w św. passe-partout na odwrocie dedykacja artysty z 1957 r

Los #: 19

Aufrufpreis: 1.300 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Albert Larsen

Pejzaż
olej, płyta, 27 × 40,5 cm sygn. i dat. p. d.: 1941. Alb. Larsen

Los #: 20

Aufrufpreis: 750 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż z chatą
olej, płótno, 32 × 36 cm sygn. p. d.: (nieczytelnie) Jensen

Los #: 21

Aufrufpreis: 650 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Frederik Engelfelt

Pejzaż z jeziorem
olej, płótno, 34 × 42 cm sygn. p. d.: F. Engelfelt

Los #: 22

Aufrufpreis: 650 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Eugeniusz Dzierzencki

Nad zatoką
olej, płyta, 25 x 35 cm sygn. l. d.: E. Dzierzencki opis na odwrocie: NA PREZENT GWIAZDKOWY/1979/DLA AUGUSTA SCHULZA/Eugen Dzierzencki

Los #: 23

Aufrufpreis: 1.000 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Zygmunt Wierciak

Krakowiacy
gwasz, papier, 31,5 x 42 cm w św. passe-partout sygn. i dat. l. d.: Wierciak 938

Los #: 24

Aufrufpreis: 2.800 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Artysta nieokreślony

Przy stole
tempera, papier, 20 × 29 cm w św. passe-partout

Los #: 25

Aufrufpreis: 400 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Artysta nieokreślony

Pejzaż jesienny
pastel, papier, 23,5 × 29,5 cm w św. passe-partout sygn. l. d. nieczytelnie

Los #: 26

Aufrufpreis: 400 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Ludwik Klimek

Kobieta z dzieckiem, 1949 r.
olej, papier, 44 × 36 cm sygn. i dat. p. d.: Klimek 49

Los #: 27

Aufrufpreis: 2.800 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Karol Kossak

Zimowy zaprzęg
akwarela, papier, 23 × 32 cm w św. ramy sygn. p. d.: Kkossak

Los #: 28

Aufrufpreis: 1.400 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Karol Kossak

Chaty w śniegu
akwarela, papier, 21,5 × 33 cm w św. ramy sygn. p. d.: Kkossak

Los #: 29

Aufrufpreis: 1.400 PLN

Datum: 15.02.2020

Bild
Jan Kanty Gumowski

Dworek, 1918 r.
akwarela, papier, 24 × 35 cm w św. passe-partout sygn. i dat. l. d.: JGumowski-/w (nieczytelnie) 918

Los #: 30

Aufrufpreis: 750 PLN

Datum: 15.02.2020