Figura czapli
Królewska Manufaktura Majoliki w Kadynach, l. 30. XX w., proj. Else Fürst glina, miejscami szkliwiona; sygn. z boku podstawy „Else Fürst”; na spodzie znak wytwórni oraz ryty numer „St 54”; wys. 19,5 cm
Figura czapli