Antieke Engelse staande klok van massief eiken, uurwerk is gesigneerd "Thomas and Son Strange High Wycombe" ca. 1830-1839. De klok heeft een eendaags uurwerk en een handbeschilderde wijzerplaat met dagaanduiding. De klok bevindt zich in originele ongerestaureerde staat 200x49x23cm. Cond.: G