Engelse staande klok 19e eeuw met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk, seconden- en dagaanduiding (slingergaffel is afgebroken). Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie eikenhouten kast (mahoniefineer en intarsia), Tho. F. Williams Burry-Port 230x60x24cm. Cond.: G