eiken portemanteau met geprofileerde fries, versierd met gestoken mascarons en ranken, rustend op bronzen klauwpoten, 19e eeuw, ingelegd met Delfts aardewerk tegels met voorstelling van bloemenvazen, 17e eeuw en vogelkooi omlijst door figurentegels, 18e eeuw, h. 192, br. 132 € 800 openingsbod