eiken en esdoorwortel gefineerd damesbureau met 2 laden, schuingeplaatste schrijfklep waaronder lade en rustend op tapstoelopende poten, ingelegd met satijnhouten bies, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 101, br. 70, d. 42