Don Kichot na księżycu
suchoryt, akwarela, papier, 30 x 22 cm w świetle passe-partout sygn. i dat. ołówkiem p. d.: Czesław TUMIELEWICZ. 2010, opis. ołówkiem l. d.: Don Kichot na księżycu. Suchoryt 2/3.
Don Kichot na księżycu