Dohánytartó dobozka Bécs, 1843, 13 latos antik ezüst, belül tűzaranyozás nyomaival, elmosódott Josef Wieninger (?) mesterjegy, zsanéros nyitódással, fakéreg hatású felülettel, virágos díszítéssel, (Neuwirth 2002. P. 1746.) 179,3 g; 9*6*2,5 cm