doek, 56 x 79,5, Indonesisch landschap, 'Satyan nasti paro dharmah (Syakuntala)' , gesigneerd l.o. en gemonogrammeerd rechtsboven SS 101 Jak. (Jakarta) 1973, verso tekst en opdracht van kunstenaar -Herkomst: door de schilder n 1974 geschonken aan een arts te Gouda-