Do wiersza, 1971 r.
akwaforta, papier, 16,3 x 13,5 cm (odcisk), 23 x 20 cm (arkusz) sygn., dat. i opis. u dołu ołówkiem: Do wiersza akwaforta-sztych aut. Ryszard Stryjec 1971.
Do wiersza, 1971 r.