Cigarettatárca Moszkva, 84 zlotnyikos 1908-1918 közötti jelzettel, belül aranyozott 875 ezrelékes ezüst, AN cirill mesterjegy, fedlapján 7 db apró zafírral, kartusokkal és rózsával díszítve, zárógomb hiányzik, sarkán kis sérüléssel 180,3 g; 11,5*9 cm