ca. GW (K-L) /SI-P1, GG 14K, RW: 55, 21. Jh., leichte Tragespuren. (3) | CHRIST ring with brilliant-cut diamonds totalling ca. 0.7ct, ca. TW (K-L) /SI-P1, YG 14K, ring size 55, 21st century, minor signs of wear.