Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii) MEGAPOLIS: Family, 2014 r. technika mieszana/płótno, 150 x 100 cm sygnowany p.d.: 'CHA | ZME | 718' na odwrociu znak autorski Od połowy lat 90 malował graffiti w takich składach jak UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. Jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 pod kierunkiem prof. Molskiego). W swojej twórczości, zarówno prezentowanej na płótnach jak i murach, łączy elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Oprócz murali zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Estymacja: 5 000 - 9 000