CECILIA EDEFALK född 1954 Fumligt runt om Signerad och daterad på baksidan C. Edefalk -88. Olja på duk, 50 x 35 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010