Cadeau, 1921-1974. Fer à repasser et clous. Signé et numéroté 3634/5000. Dans son coffret original. Un certificat d'authenticité sera remis à l'acquéreur. Strijkijzer en spijkers. Gesigneerd en genummerd 3634/5000. In de originele doos. Een certificaat van echtheid zal aan de koper worden overhandigd. 16 x 10 x 130 cm