Boguslaw Polch (b. 1941) Wiedźmin, część I - Droga bez powrotu, 1993 r. farba akrylowa/papier, 34 x 24,5 cm okładka komiksowa sygnowany i datowany p.d.: monogram artysty |93' na odwrociu odręcznym pismem tytuł: 'WIEDŹMIN - DROGA BEZ POWROTU', poniżej podpis artysty: 'B Polch | 93' oraz pieczątka artysty. WYDANIA: Prószyński i S-ka 1993 Rysownik komiksów, grafik oraz ilustrator książkowy i storyboardzista. Pierwszy komiks wydał w 1970 roku; był to "Złoty Mauritius" – historia o przygodach kapitana Żbika. W latach 1982–1990 stworzył popularną serię "Bogowie z kosmosu", ze scenariuszem Alfreda Mostowicza i Alfreda Górnego, inspirowaną teoriami słynnego ufologa Ericha von Dänikena. W 1982 roku miał też swoją premierę rysowany przez Polcha "Funky Koval", ze scenariuszem Macieja Parowskiego i Jacka Rodka W latach 1993–95 ukazała się seria ilustrowanych przez Polcha komiksów "Wiedźmin" ze scenariuszami Macieja Parowskiego i Andrzeja Sapkowskiego. W 2009 roku Bogusław Polch został odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Estymacja 9 000 – 20 000