bestaande uit (gerestaureerde) borden, een kommetje en een pot en scherven van soortgelijk gebruiksgoed, 5 delen van 17de-eeuwse kwadraattegels en een 19de-eeuwse glazen fles (met barst), met toegevoegd een replica van een Griekse vaas. (totaal 19)