Lot van 5 oude pre-Columbiaanse bodemvondsten (hoogte van 6 tot 17,5 cm) : * prachtig zalfpotje in de vorm van een lama in steen - Inca 15° eeuw * hoofd in aardewerk - Maya cultuur - gemonteerd * vrouwenfiguur in aardewerk met resten van polychromie - gemonteerd * urne in aardewerk met vier oortjes * bolvormige kruik met lange hals in aardewerk beschilderd met geometrisch patroon
5 old pre-Columbian items in earthenware or stone