2 delen in 1 vol. in-f° : [2 incl. gegraveerde titel]-338-[13]; 83 ill., 77-[3] ff. (lichte marg. watervlekken op gegraveerde titel, enkele wormgaatjes, bovenmarges van enkele bladen in deel 1 kort afgesneden zonder verlies, licht vergeeld, enkele bleke vochtvlekken). Eigentijdse Hollandse spitselband : gladde rug, effen platten met sluitlinten (lichte gebruikssporen, niet geïdentificeerde hs. herkomst in ondermarge titel). Herdruk van de Nederlandstalige uitgave van dit werk door de Joodse historicus Flavius Josephus (ca. 37-100) met de beschrijving der oorlogen tussen de Romeinen en de Palestijnen gevoerd onder de keizers Vespasianus en Titus. Rijk geïllustreerd met een allegorische gegraveerde titel in koper, gemonogrameerd, en 103 houtgravures in de tekst, toegeschreven aan Christoffel van Sichem II (1581-1658). ¶ Traduction de l'histoire des Juifs à l'époque romaine illustrée de bois in texto attribués à Chr. van Sichem II (qqs faibles mouill., qqs ff. faiblement rognés). Plein parchemin de l'époque (lég. us.).