ANDERS A född 1951 House of Hus Signerad och daterad Anders A -02-03. Objekt, trä, höjd 36, 41 x 60 cm. Träsockel medföljer, höjd 31 cm Signed and dated. Object, wood. PROVENIENS Galerie Leger, Malmö