Aleksander Roszkowski (b. 1961) Kwadraty, 2013 r. olej/płótno, 100 x 100 cm na odwrociu opisany: 'ALEKSANDER | ROSZKOWSKI | 1030 | "KWADRATY" | VII 2013' W roku 1985 ukończył warszawską ASP, gdzie studiował pod kierunkiem J. Sienickiego i Z. Gostomskiego. Uważany jest za przedstawiciela współczesnego ekspresjonizmu. Autor 25 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą m.in.: Galerie Light, Berlin; Gallery Futaba, Nagoya (Japonia); Galerie Brantebjergen, Nakke (Dania); Galerie Bram, Bramslev Bakker (Dania); Galeria Brama, Warszawa. Ponadto brał udział w licznych wystawach zbiorowych m.in. w Berlinie, Nowym Jorku, Pradze czy we Lwowie. Estymacja: 6 000 - 10 000