Evrugi People, 1985. C-Print. Signé, titré, daté, situé NYC et numéroté 7/10 au dos. C-Print. Getekend, getiteld, gedateerd, gedateerd, gelegen op NYC en genummerd 7/10 op de achterkant. 30 x 20 cm